Wandelverslag 5 jaar bestaan wandeling zondag 20 februari 2022

Na een lange tijd voorbereiden was het eindelijk zo ver onze 5 jaar bestaan wandeling.
De wandeling was een vierkantje van 5 kilometer en de rest van de tijd FEEST.
We waren te gast bij Natuurlekker wat je uitspreekt als Natuurlukker bij Josine en Ronald.

Maar laat ik bij het begin beginnen.
Lekker vroeg uit de veren even buiten kijken en ja hoor het regent. Niet getreurd het duurt nog een paar uurtjes voor de wandeling dus er kan nog van alles gebeuren. In Sprundel aangekomen bij Natuurlekker brand het haardvuur al dat geeft al een knus gevoel. Nog even wat spullen klaarzetten en daarna wachten op de wandelaars met een heerlijk bakje thee.

Al snel was iedereen gearriveerd en kon het feest beginnen.
Eerst een bakje thee of koffie met petit fourts van bakkerij de Broodschieter uit Roosendaal.
Daarna een emotionele toespraak van Mario omdat Olga een vaste wandelaar van onze club, die vol plannen zat voor deze dag, er nooit meer bij kan zijn. Maar op onze manier hebben we haar hier toch bij betrokken.

Daarna gingen we wandelen en juist op dat moment was het droog. Op een paar druppels na kwamen wij droog aan.
De rest van de dag zaten wij droog maar regende het gestaag buiten.

Dit alles is mede mogelijk gemaakt door onze hoofdsponsor van de club, Washin7 met twee nieuwe vestigingen in Eindhoven waarvan een met een nieuwe dienst: de interieurstraat. Een team van 6 personen maakt je auto óók van binnen schoon. Misschien een keertje als we in de buurt zijn,
door Natuurlekker Kolkstraat 7 in Sprundel,
en diverse anonieme sponsors.

Wij willen alle sponsors hartelijk danken voor hun bijdrage aan deze dag. Super bedankt allemaal.
Ook iedereen die aanwezig was bedankt voor alle leuke reacties.

Bas de fotograaf van vandaag ook bedankt voor het maken van de foto’s.

Op naar de 6 jaar en we zien jullie graag weer terug op een van onze wandelingen, zie wandeldatums website.

Groetjes Mario en Angelique
Bergse Wandel Club